Uzun bir süre için kilo kaybı için insanlar arasında tipik tahmin etkilerinin olmaması, bu sayı, hem de ağırlık olarak. Genellikle çok, günümüzde bireylerin fiziksel aktivite yükselterek atasözü vida sonra diyet rejimi kalori web içeriği kes, genellikle dokręcają. Yanı sıra, insan vücudu gibi, inşaat ve yapı açısından son derece zor olmasına rağmen, değil, ancak gibi bir işlevi hayatta kalmak için ayarlanmış basit Kanun olarak kabul edilir. Bu nedenle, herhangi bir gider yağ olarak depolanır aşırı güç kaybına karşı kendini korumak için, yemek için erişilebilirlik eksikliği hayatta kalmak için gerekli gibi evrimsel olarak. Bu kısa makalede sadece kilo kaybetme en önemli hatalar nelerdir açıklamak ve durgunluk faktörü vücut yağ azalma devam edeceğim.

Neden olmasın?

Neden-olmasınYukarıda belirtilen güven etkileyen unsurları büyük bir anlaşma. Çünkü kilo verme sürecinde en etkili yol, sağlık ve sağlıklı yaşam olabileceğini öncelikli sorunu. Metabolik ya da hormon herhangi bir tür, dağdan hasta olmak sadece başarısız için kendimizi perişan olursunuz. Tam olarak hormonal ajanlar yardımcı veya kilo yönetimi zarar nasıl birkaç kişi anlıyor. Bu nedenle selülit ilgili tanı araştırmalar azaltma işleminden önce gelmek gerekir. Yine de, eğer kilo vermek isteyen varsa bile, idrar çok kendi zihinsel konforu için yıllık en az sınavları düzenli olarak kan yapmalısın. Eğer sağlıklı ve dengeli olursam da değil chudnę ne? Bundan sonra, hata bizim menü, egzersiz, iyileşme baktı ve karşı çoğu zaman da olmalı. Olumsuz düşünüyoruz ve yağ yakma başarı güvenmeyin, bizim bilinçaltının başarıyla bu prosedür zorlaştıracaktır. Ancak bu ayrı bir makale konusu.

Menü hata-genellikle bu tür diyet rejim sağlıklı proteinler, karbonhidratlar gibi yağlar arasında önemli bir uyumsuzluk ekranlar görüntü olarak aşırı teknikleri. 1000 kalori ve diğer zayıflatıcı sağlık ve wellness ve metabolik süreç bu, örneğin, çiğ gıda diyet planı, diyet planı  ve de, ve de bir diyet planı. Eğer yiyecek seçimi dengelemek için iyi bir yolu varsa, kesinlikle fonksiyonları için ideal bir menü yapacak uzman başvurun. Ama eğer menü özellikle çoğaltılır, ve kilo kaybı etkileri değil, bu not eğitim almak tam olarak ne istediğinizi. Yanı sıra yoğun olup olmadığını düşün, sinir yorgunluğu kendi iyileşmek için yeterli zaman vermek de yol açmaz. Vücudun yeterince tamamen düzgün çalışmaz telafi edilir. Eğitim kesinlikle azaltılmış bir dizi çalıştırın oksijen egzersizler olduğunu unutmayın. Kesinlikle mümkün kasları bol olmasını, yanmış yağ bakımından edecek Büyük baskılar korunması hakkında konuşuyoruz.

İdeal yolda olsun

İdeal yolda olsunMuhtemelen her şeyi en iyi yolda alır, yine de, aşağı zayıflama bıraktın süre dayanır. Eğer 3-4 hafta sonra ağırlığı azalır ve odtłuszczała sağ siluet, sonra, muhtemelen, sadece titizlikle kalori alımını kesmek, ya da enerji kullanımı artış, egzersiz ekleyerek. Bu prosedür kesinlikle yağ yakma devam etmenizi sağlar. Vücudun şu anda koruyucu sistem olarak kullanılabilir sonra ancak durgunluk ya da az çok bir kaç hafta sonra ortaya çıktı. Aslında iddia etti, adam önce benim gibi evrimsel olarak hayatta kalmak için ayarlanmış. Sürekli azaltarak kalori ve artan bir aktivite bir işaret olarak alarak: “Hey, büyük bir heykel yapmak, kıyı şeridinde yaz alabilmesi için gerekiyor.” Bir tehdit olarak görmek, neden, temel metabolik hızı birkaç şey serbest, seks hormonal ajanlar dahil olmak üzere) bazı hormonal ajanlar (fiziksel aktivite, spontan elektrikli motor aktivitede azalma, apati gibi düşmanlık, egzersiz oluşan üretim azaldı. Rüyalar yağı alınmış şekiller leptynę ve grelinę olarak kabul edilir bizi engelleyen en önemli hormonal ajanlar arasında. İstek ve doyma duygusu düzenler. Ben bunu yazmak istemiyorum çünkü bu hormonların eylem doğru özeti girmek niyetinde değilim.

Yine de, onun için: leptin mikroorganizma ve enerji kaynakları ile ilgili fikrini bildiren tokluk hormonu. Buna kıyasla çok daha az, çok daha gerçekten tam hissetmek için tüketmek gerekir. Yanı sıra ghrelin vücudumuzun aç tüketmek gibi zaman Nedir İle İlgili aklımıza gösterir gibi zıt hormonal ajan. Leptin derece vücutta uzun odchudzamy ve ne kadar yağ kaybettik nasıl doğru orantılıdır azaltır. Ve birlikte vücutta leptin düşüş aynı şekilde yaşanan çeşitli süreçlerin yavaşlama sonucunda vücudumuzun enerji gereksinimlerini azaltır bazal metabolizma hızını düşürdüğünü fark etmek gerekiyor. Peki, nasıl yeniden olarak metabolizma hızı ve yanık selülit hızlandırmak leptin düzeyleri yükseltir. Burada endişeler bize yardımcı yordam “besleme” bir yeniden besleyin denir. Hangi ölçüde diyet kalori içeriği artırmak boyunca 1, optimum 2 gün. Ancak, faiz çoğunlukla karbonhidrat gelen kalori! Doyma ile ilgili zihin sinyalleri gönderir insülin bir artış yaratırlar.